22.04.2024.

U13 puiši (2011. dzimšanas gads)  fināls notika  Ogrē.

Bs Ogre U-13 zēnu komanda Ljbl finālturnīrā izcīna 3.vietu . Komandas sastāvs : Markuss Briedis , Madars Kalniņš , Ričards Lagzdiņš ,Timurs Mihailovs , Henrijs Rullis , Gabriels Dzērkalis , Matīss Dēze , Rodrigo Daņilovs , Matīss Molotanovs , Renārs Podēns , Sandis Dārziņš , Eduards Purvinskis , Adrians Lukašenoks , Tomass Dubickis , Kristers Pētersons . Galvenais treneris : Pēteris Ozoliņš . Treneri : Dāvis Feikners , Jēkabs Belēvičs , Artūrs Bērziņš. Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu visas sezonas garumā .

Treneru izraudzītais Talantu piecnieks: Niks Mass (BJBS “Rīga/Centrs”), Haralds Jaševs, Krišjānis Plešaunieks (BJBS “Rīga/Pārdaugava”), Timurs Mihailovs (Ogres BS), Ralfs Jansons (Jelgavas BJSS).

Komandas labākais aizsardzības spēlētājs Henrijs Rullis.