20.02.2024.

Sirsnīgā gaisotnē 16.februārī tika pasniegtas Ogres novada Gada balvas sportā 2023. 

Nominācijā : “Bērnu sporta komanda”

OBS U13  – Jānis Boitmanis, Roberts Caunītis-Orups, Georgs Gataviņš, Roman Holovan, Krišjānis Lapiņš, Horens Lūsis, Raimonds Meļņikovs, Jānis Papiņš, Henrijs Rullis, Valters Siliņš, Rūdolfs Sirsniņš, Roberts Solovjovs, Oto Strazdiņš, Valters Šimkus, Juris Šūtelis, Krišs Švēde, Gustavs Vilcāns.
Treneri: Artūrs Bērziņš,  Dāvis Feikners, Jēkabs Belēvičs.
Nominācijā “Gada Jaunā komanda”
 OBS U14  – Kārlis Baumeisters, Haralds Bērziņš, Luka Hlebovickis, Dmytro Korolov, Martins Kudrjavcevs, Tanels Tomass Lapsiņš,, Arnolds Lazdenieks, Markus Mallers, Martins Mistris, Valters Skujiņš, Ulrihs Špillers.
Treneri: Artūrs Bērziņš, Dāvis Feikners, Jēkabs Belēvičs.
Nominācijā “Gada komanda”
OBS U19 – Kristers Kalnozols, Kārlis Medni, Artjoms Pļetņikovs, Gustavs Vanags, Andis Avišāns, Roberts Eglītis, Markuss Kirilko, Markuss Lastiņš, Gatis Leiskins, Dāvids Māls, Ralfs Tumaševs, Kārlis Zariņš, Oskars Kalnozols, Harijs Kaupmanis, Jēkabs Kapustāns, Mariss Kalnozols.
Treneri: Rolands Pauliņš, Dāvis Feikners, Jēkabs Belēvičs.
3×3  – Oskars Kalnozols, Niks Kristians Trumekalns, Eduards Pisarevs, Linards Akmeņkalns.
Treneri: Jēkabs Belēvičs, Dāvis Feikners, Pēteris Ozoliņš

Nominācijā “Gada treneris” 

Treneris –  Uldis Švēde.

Galerija