13.10.2023.

Eiropas sieviešu čempionāta finālturnīra laikā Ļubļanā notikusi maijā ievēlētās Starptautiskās Basketbola federācijas Eiropas nodaļas (FIBAEurope) valdes pirmā sanāksme. Izveidota izpildkomiteja, pastāvīgās komisijas un vairākas darba grupas.

Sieviešu komisijā – trenere, bijusī valstsvienības basketboliste Ilze Ose-Hlebovicka

U16 sievietes (2008. dzimšanas gads) – A divīzijas turnīrs notiks no 16. līdz 24. augustam (vieta tiks  nosaukta vēlāk).

Par U16 sieviešu izlases galvenā trenera amata pienākumu izpildītāju līdz janvāra sākumā paredzētajām Baltijas jūras kausa izcīņas spēlēm (ieskaitot) apstiprināta bijusī valstsvienības spēlētāja Ilze Ose-Hlebovicka, kura vadījusi U18 izlasi Eiropas čempionātā 2014. gadā, vairākos Eiropas čempionātos bijusi galvenā trenera asistente, un pēdējos divus gadus vadījusi meiteņu Talantu akadēmiju.