29.04.2024.

26.-28.04. mūsu skolas U15 komanda aizvadīja LJBL finālsacensības Siguldā. Turnīrs tika uzsāks nevainojami. Tika pārspētas Liepājas SSS, Ezerzeme/Rēzekne un BJBS Rīga/DSN komandas, kas nodrošināja iekļūšanu starp Latvijas 4 labākajām komandām.
Pusfinālā pretim stājās Mārupes komanda, kurai emociju bagātā spēlē nācās piekāpties ar rezultātu 58:61, kas liedza iekļūt finālā.
 Spēlē par 3. vietu komanda piekāpās Liepājas SSS komandai un ierindojās augstajā 4. vietā 35 komandu konkurencē !
 Komandā spēlēja Luka Hlebovickis, Martins Kudrjavcevs, Valters Skujiņš, Markus Mallers, Ulrihs Špillers, Dmytro Korolov, Gustavs Vilcāns, Kārlis Baumeisters, Haralds Bērziņš, Arnolds Lazdenieks, Juris Šūtelis, Tanels Lapsiņš, Georgs Gataviņš, Jānis Papiņš, Martins Mistris.
 Komandas galvenais treneris – Artūrs Bērziņš Komandas treneris – Jēkabs Belevičš
 #15 Luka Hlebovickis tika iekļauts turnīra talantu pieciniekā. Lepojamies !
 Paldies vecākiem par nerimstošu atbalstu visa finālturnīra un visas sezonas garumā.

Galerija