13.05.2024.

Mūsu 2010. gadā dzimušo puišu komanda izcīna sudraba medaļas Latvijas jaunatnes basketbola līgas U14 finālturnīrā 10.-12.05. Tukumā notika LJBL U14 finālturnīrs. Mūsu komanda auzvadija lielisku 1. posmu un savā apakšgrupā izcīnīja uzvaras pār Tukuma, BJBS Rīga/Centrs, BJBS Rīga/Pārdaugava komandām un kvalificējās pusfinālam. Pusfinālā pretim stājās Jūrmalas komanda. Mūsu komanda demonstrēja ļoti labu sniegumu visas spēles garumā un izcīnot pārliecinošu uzvaru tika izcīnīta iespēja spēlēt turnīra finālā ! Finālā gan nācās atzīt BJBS Rīga/Basketbola klase pārākumu un tika piedzīvots zaudējums. Jānis Papiņš un Gustavs Vilcāns tika iekļauti visa turnīra Talantu pieciniekā. Apsveicam ! Komandā spēlēja: Horens Lūsis, Georgs Gataviņš, Valters Šimkus, Krišs Švēde, Roberts Caunītis – Orups, Juris Šūtelis, Jānis Papiņš, Valters Siliņš, Gustavs Vilcāns, Raimonds Meļņikovs, Rūdolfs Sirsniņš, Oto Strazdiņš, Jānis Boitmanis, Roman Holovan, Krišjānis Lapiņš, Henrijs Rullis, Oskars Slokenbergs, Roberts Solovjovs, Ričards Čerbikovs, Kārlis Andersons. Komandas galvenais treneris: Artūrs Bērziņš Komandas treneris: Jēkabs Belevičs Paldies puišiem par lielisko atdevi treniņos un spēlēs visas sezonas garumā. Vēl lielāks paldies puišu vecākiem par atbalstu visas sezonas garumā un nemitīgo atbalstu, kurš palīdzēja puišiem nekad neapstāties un noteikti deva papildus spēkus !!!