10.06.2024.

Latvijas U14 izlases (2010. dzimšanas gads)

Meitenes – Sarkanā komanda

Marta Pētersone (Jūrmalas Sporta skola), Deina Galdiņa, Nadīne Graudiņa (abas BJBS “Rīga/Centrs”), Estere Krūmiņa, Luīze Dejus (BJBS “Rīga/Jugla”), Darina Ivanova, Evelīna Matīsa (abas RBJSS “Rīdzene”), Līga Mauriņa (BS “Ogre”), Katrīna Pētersone (Ventspils “Spars”), Gabriela Timbare (Liepājas SSS), Sindija Sondore (BK “Kolibri”), Katrīne Davidova (Daugavpils BJSS).

Treneri: Daiga Žvirble (RBJSS “Rīdzene”), Elvis Brokāns (Bertānu Valmieras BS), Elvis Lapiņš (BS “Ogre”)

Meitenes – Baltā komanda

Laura Buivide, Madara Martuzāne, Annija Gudiņa (visas BJBS “Rīga/Centrs”), Elza Ozola (RBJSS “Rīdzene”), Lote Lejniece (BJBS “Rīga/Jugla”), Laura Ķikuste (BK “Kolibri”), Melānija Pāne (Liepājas SSS), Annija Grundāne (Ogres BS), Emīlija Pole-Āboliņa, Elīza Omula (abas Jūrmalas Sporta skola), Elīna Puriņa, Amēlija Luīze Lasmane (abas Cēsu PSS)

Treneri: Elvis Brokāns (Bertānu Valmieras BS), Daiga Žvirble (RBJSS “Rīdzene”), Elvis Lapiņš (BS “Ogre”).

Koordinatore: Ilze Ose-Hlebovicka

Puiši – Sarkanā komanda

Juris Šūtelis, Roberts Caunītis-Orups, Gustavs Vilcāns (visi Ogres Basketbola skola), Ralfs Martins Vladimirovs (Rūjienas Sporta skola), Markuss Aleksandrovs (Gulbenes BJSS), Adrians Šteimanis (Jūrmalas Sporta skola), Mārtiņš Rasnačs, Klāvs Liepiņš (abi Tukuma Sporta skola), Markuss Jahovičs, Emīls Dumpis (BJBS “Rīga”/Basketbola klase), Emīls Jākobsons (BJBS “Rīga”/Pārdaugava), Edvards Freimanis (BJBS “Rīga”/A. Kraukļa VEF BS).

Treneri: Artūrs Dreimanis (abi BJBS “Rīga”/Pārdaugava), Sandis Poga (Tukums), Agris Stankevics (Ventspils), Artūrs Bērziņš (Ogre)

Puiši – Baltā komanda

Krišs Švēde, Jānis Papiņš, Rūdolfs Sirsniņš (visi Ogres Basketbola skola), Roberts Bikovskis (Bertānu Valmieras BS), Roberts Lagzdiņš (Liepājas Sporta spēļu skola), Stefans Mežals (Jūrmalas Sporta skola), Ralfs Valenieks, Leonards Reinkops, Patriks Reide (visi BJBS “Rīga”/Basketbola klase), Arnolds Krieķis (Basketbola klase), Raidens Šaubergs-Lēpe (BJBS “Rīga”/Centrs), Emīls Ozols (BJBS “Rīga”/DSN),

Treneri: Krišs Matisons (BJBS “Rīga”/Centrs), Mārtiņš Liepa (Jūrmala), Sandis Amoliņš (Bertānu Valmieras BS), Ilgonis Pīlāgs (BJBS “Rīga”/Basketbola

Galerija